Strona główna >

Kariera

Aktualnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Projektant Automatyki Inżynier Oprogramowania C++
Inżynier Serwisu Inżynier Oprogramowania (C#, WPF)
Inżynier Automatyki Inżynier Testów Oprogramowania

Jeśli uważasz, że Twoje wykształcenie i umiejętności mogą okazać się dla nas interesujące, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne* na adres:

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ich przechowywanie dla celów kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).".

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie, ul. Ziemowita 10D, 71-717 Szczecin. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy, ponieważ:

 • mamy świetną atmosferę w pracy
 • oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • mamy komfortowe biuro, fajnych szefów i współpracowników
 • inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki)
 • wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych
 • dbamy o work-life balance
 • wyposażamy pracowników w pełny komplet narzędzi do pracy
 • oferujemy zwrot kosztów przyjazdu na rozmowę rekrutacyjną (powyżej 200km) oraz pakiet relokacyjny
 • mamy bogaty pakiet benefitów:
Phone Icon
Telefon służbowy
Laptop Icon
własny laptop
Health Icon
prywatna opieka medyczna
Insurance Icon
dodatkowe ubezpieczenie
Sport Icon
karta Multisport
Coffee Icon
pyszna kawa
Cake Icon
cotygodniowe spotkania przy ciastku i owocach
Integration Icon
imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin
Chill-out-room Icon
chill out room
Present Icon
prezenty okazjonalne
Innovation Center Icon
innovation center
Others Befefits Icon
i wiele innych

Polityka personalna

Siłą naszej firmy są ludzie. Sukces każdej firmy w dużej mierze zależy od kompetencji jej pracowników. Dążymy do pozyskania, utrzymania i rozwoju ludzi, którzy oprócz znakomitych umiejętności zawodowych, posiadają bardzo wysoki poziom kompetencji takich jak:

 • Komunikatywność
 • Odpowiedzialność
 • Praca w zespole
 • Orientacja na klienta
 • Gotowość do rozwoju zawodowego i osobistego
 • Lojalność
 • Wysoka kultura osobista

Konsekwentnie dbamy o rozwój umiejętności wszystkich naszych pracowników, rozwijając ich kompetencje i poszerzając wiedzę, by w pełni rozwinąć ich potencjał. Polegamy na talentach, zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Cenimy indywidualność i różnorodność naszych pracowników, pozostawiając im przestrzeń i swobodę do działania, poprzez tworzenia relacji, które charakteryzuje tolerancja, wzajemny szacunek i respekt. Bardzo mocno aktywizujemy naszych pracowników, aby osiągnąć wysoki poziom motywacji. Stawiamy jasne cele i zadania budując firmę w oparciu o zaangażowanie, profesjonalizm, konkurencyjność. Bezpieczeństwo jest naszą fundamentalną wartością. Zapewniamy skuteczną i klarowną komunikację z pracownikami. Dbamy o stabilność miejsc pracy naszych pracowników, dzięki czemu od wielu lat zachowujemy niski poziom rotacji zatrudnienia.


W naszej firmie ludzie tworzą zgrany zespół i z pasją realizują zawodowe cele i zadania. Każdego dnia wspieramy działania naszych pracowników w przyjaznej i swobodnej atmosferze pracy, dbając o utrzymanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Szczególnie dbamy o relacje między pracownikami i przyjazną atmosferę, która prowadzi do wytworzenie poczucia przynależności i identyfikacji z firmą. Spotkania integracyjne są dla nas jedną z form budowania zespołu pracowniczego. Naszych pracowników wspieramy nie tylko w rozwoju zawodowym, ale również w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych. Promujemy aktywne spędzanie czasu wolnego oraz pracę zespołową.