Strona główna >

Polityka personalna

OFERTY PRACY

Polityka personalna

Siłą naszej firmy są ludzie. Sukces każdej firmy w dużej mierze zależy od kompetencji jej pracowników. Dążymy do pozyskania, utrzymania i rozwoju ludzi, którzy oprócz znakomitych umiejętności zawodowych, posiadają bardzo wysoki poziom kompetencji takich jak:

  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Praca w zespole
  • Orientacja na klienta
  • Gotowość do rozwoju zawodowego i osobistego
  • Lojalność
  • Wysoka kultura osobista

Konsekwentnie dbamy o rozwój umiejętności wszystkich naszych pracowników, rozwijając ich kompetencje i poszerzając wiedzę, by w pełni rozwinąć ich potencjał. Polegamy na talentach, zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Cenimy indywidualność i różnorodność naszych pracowników, pozostawiając im przestrzeń i swobodę do działania, poprzez tworzenia relacji, które charakteryzuje tolerancja, wzajemny szacunek i respekt. Bardzo mocno aktywizujemy naszych pracowników, aby osiągnąć wysoki poziom motywacji. Stawiamy jasne cele i zadania budując firmę w oparciu o zaangażowanie, profesjonalizm, konkurencyjność. Bezpieczeństwo jest naszą fundamentalną wartością. Zapewniamy skuteczną i klarowną komunikację z pracownikami. Dbamy o stabilność miejsc pracy naszych pracowników, dzięki czemu od wielu lat zachowujemy niski poziom rotacji zatrudnienia.


W naszej firmie ludzie tworzą zgrany zespół i z pasją realizują zawodowe cele i zadania. Każdego dnia wspieramy działania naszych pracowników w przyjaznej i swobodnej atmosferze pracy, dbając o utrzymanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Szczególnie dbamy o relacje między pracownikami i przyjazną atmosferę, która prowadzi do wytworzenie poczucia przynależności i identyfikacji z firmą. Spotkania integracyjne są dla nas jedną z form budowania zespołu pracowniczego. Naszych pracowników wspieramy nie tylko w rozwoju zawodowym, ale również w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych. Promujemy aktywne spędzanie czasu wolnego oraz pracę zespołową.