Strona główna > Dział wsparcia klienta > Serwis Autronica >

Autronica KD-10C i KD-10W

Jedna z pierwszych dostępnych na świecie, opartych na komputerze klasy PC grupa systemów monitoringu siłowni okrętowej. Nowością była wizualizacja monitorowanych parametrów na dedykowanej stacji komputerowej, umożliwiającej łatwy i wygodny odczyt alarmów itp.

Główną różnicą pomiędzy obydwoma systemami jest sposób przetwarzania danych w stacji roboczej. System KD10C korzysta z prostego klienta terminalowego, KD10W jest już oparty na dedykowanym oprogramowaniu i pracuje pod kontrolą systemu DOS bądź WINDOWS 3.11. Z uwagi na wprost legendarną stabilność i niską podatność na uszkodzenia, oba systemy są nadal używane na wielu statkach.


Czujniki ciśnienia

Kongsberg Maritime Poland specjalizuje się w naprawach i wymianach komputerów, odtwarzaniu danych po stracie spowodowanej np. awarią twardego dysku oraz w kompleksowych naprawach i przeglądach systemu. Oferujemy także naprawę płyt WE/WY zarówno w siedzibie firmy jak i podczas wizyt na statkach. Jako jedna z niewielu firm na świecie posiadamy wykwalifikowaną i co najważniejsze doświadczoną kadrę inżynierską zdolną rozwiązać wszystkie problemy związane z funkcjonowaniem systemów serii KD10.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami