Strona główna > Dział wsparcia klienta > Serwis Autronica >

Serwis Autronica GL-90

Seria GL-90 to pierwsza generacja kompleksowych systemów radarowego pomiaru poziomu cieczy w zbiornikach. System został wprowadzony na rynek przez norweską firmę Autronica AS (obecnie Kongsberg Maritime AS). System korzysta z technologii mikrofalowej dla celów pomiaru, obróbka sygnału odbywa się pod nadzorem zaawansowanych algorytmów matematycznych włączając rozkład Fouriera.

Sensor radarowy jest zamontowany na szczycie tanku w specjalnym adapterze ze stali nierdzewnej, który jest odporny na działanie wszelkich negatywnych czynników środowiskowych. System mierzy rezerwę ekspansyjną zbiornika, dodatkowo umożliwia podłączenie wielu innych czujników analogowych do pomiaru temperatur, ciśnień itp.

Modularna architektura GL-90 zapewnia stabilną pracę systemu w przypadku awarii jednej z anten. Każdy sensor na pokładzie jest podłączony do dedykowanych płyt wejścia/wyjścia w strefie bezpiecznej okrętu. Wizualizacja procesu odbywa się za pomocą programu NL-200 pracującego w środowisku DOS bądź WINDOWS NT.
 

Jednostka centralna GL90
Stacja operatora GL90

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami